Otwarty punkt obsługi czytelników !

Informujemy, iż w porozumieniu z organizatorem i po konsultacji z lokalnym sanepidem Gminna Biblioteka Publiczna będzie otwarta od dnia  5 maja 2020 r.

Z uwagi , iż Biblioteka mieści się w budynku wspólnym z innymi jednostkami , które nie otwierają się w II etapie , informujemy, iż punkt obsługi czytelników będzie zlokalizowany na parterze , przy wejściu głównym.

Punkt obsługi będzie funkcjonował w wyznaczonych godzinach tj. poniedziałek – Biblioteka nieczynna

wtorek – piątek – 10.00-12.00 i w sobotę 9.00- 11.00

W celu sprawnego funkcjonowania punktu obsługi zachęcamy Państwa do korzystania z katalogu on-line dostępnego na naszej stronie , tak aby przychodząc mieli już Państwo listę książek które chcecie wypożyczyć.

Osoby , które nie mają dostępu do Internetu mogą zamawiać konkretne książki telefonicznie  i odbierać w czasie funkcjonowania punktu (23 6618025 wew.37).

Dla Państwa i naszych pracowników bezpieczeństwa prosimy o dostosowanie się do wyznaczonych godzin oraz przestrzeganie zasad profilaktycznych przedstawianych przez Główny Inspektorat Sanitarny ( noszenie maseczek, rękawiczek, zachowanie odległości  pomiędzy osobami -minimum 2 m)