Legimi

Wśród naszych czytelników mamy fanów ebooków i audiobooków. W naszej bibliotece dostępne są kody do serwisu Legimi, dzięki którym czytelnicy mogą czytać i słuchać książek elektronicznych całkowicie za darmo. Z aplikacji można korzystać na telefonie lub czytniku.

Legimi – by skorzystać z dostępu do Legimi, udaj się do biblioteki, poproś bibliotekarza o kod i zarejestruj go na stronie dostępnej pod linkiem. www.legimi.pl/mazowieckie. Można również do nas napisać mailowo : biblioteka@sochocin.pl (wystarczy podać imię i nazwisko oraz podać nr karty bibliotecznej) Legimi umożliwia korzystanie z ebooków i audiobooków. Dzięki usłudze zyskujesz dostęp do wielu nowości wydawniczych i popularnych pozycji książkowych.

-W przypadku wyczerpania puli kodów w danym miesiącu zachęcamy do skorzystania z serwisów oferujących darmowe e-booki np. wolnelektury.pl, lektury.gov.pl.

Zasady korzystania z Legimi:

1. Odwiedź bibliotekę/ lub skontaktuj się z nami mailowo

2. Pobierz w bibliotece darmowy kod/ otrzymasz kod na maila zwrotnego

3. Wejdź się na stronę https://www.legimi.pl/mazowieckie/

4. Wpisz otrzymany kod

5. Naciśnij Dalej i Zarejestruj się

6. Pobierz aplikację (przy wyborze formy płatności naciśnij Pomiń )

6. Otwórz aplikację- Dalej

7. Na podany adres Legimi prześle e- mail z linkiem aktywacyjnym

8. Od tego momentu czytelnik może korzystać z bezpłatnej usługi przez kolejnych 30 dni.

Kody wydawane są bezpłatnie i przeznaczone dla Czytelników nieposiadających zobowiązań względem Biblioteki. Pojedyńczy kod umożliwia równoczesne korzystanie z usługi na dwóch rożnych urządzeniach. Wydawane kody przeznaczone są wyłącznie dla osoby, której są wydawane. Zabronione jest przekazywanie kodów osobom trzecim.