” Myśl globalnie, działaj lokalnie! – działania proekologiczne w gminie Sochocin.

W ramach projektu pt. “Myśl globalnie, działaj lokalnie! – działania proekologiczne w gminie Sochocin “, którego realizatorem była grupa nieformalna ” Eko- Edu” , a Biblioteka w Sochocinie partnerem zrealizowano:

• ekologiczne warsztaty z teatrem kamishibai
  • warsztaty z tworzenia Eko-toreb
  • warsztaty z klasami trzecimi pt. ” Śmieci. Najbardziej uciążliwy problem na świecie ” na podstawie książki Gerdy Raidt o tym samym tytule.
  • ” Rodzinny konkurs ekologiczny” dla mieszkańców Gminy Sochocin.

Projekt pt. “Myśl globalnie, działaj lokalnie! – działania proekologiczne w gminie Sochocin ” został wybrany w konkursie na inicjatywy lokalne w ramach projektu realizowanego przez Lokalną Grupę Działania-Przyjazne Mazowsze pt. „LABORATORIUM EDUKACJI LOKALNEJ” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.