Ponowne otwarcie od 7 grudnia !

Drodzy Czytelnicy otwieramy ponownie Bibliotekę Sochocin od 7 grudnia 2020  (poniedziałek) !!

Obecna sytuacja epidemiologiczna oraz fakt, że Biblioteka znajduje się    w budynku z innymi jednostkami , które aktualnie nie są  jeszcze otwarte dla użytkowników,

wprowadziliśmy  następujące zasady :Drzwi wejściowe do budynku pozostają zamknięte, aby wejść  do Biblioteki wystarczy skorzystać z dzwonka umieszczonego na drzwiach. Pracownik Biblioteki wpuści Was do budynku .

Jeśli bibliotekarz nie schodzi  oznacza to, że obsługuje innego czytelnika  i trzeba chwilkę poczekać.

• Wypożyczanie odbywać się będzie jak do tej pory przy stanowisku obsługi zabezpieczonym pleksą.
  • Zwrotów książek dokonujemy w punkcie obsługi , po zdjęciu z konta czytelniczego pozostają w kwarantannie przez 3 dni.
  • Zachęcamy do  przygotowania tytułów , które będą chcieli Państwo wypożyczyć i podanie ich nam telefonicznie 23 6618025 wew.37. Pomocny będzie w tym nasz katalog on line .Dzięki temu bibliotekarz będzie mógł wcześniej przygotować Państwa książki.
  • Jednorazowo na koncie czytelnika może być aż 10 książek !
  • Przypominamy o konieczności zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.

Wszystko to w trosce o bezpieczeństwoWasze i naszych pracowników.

Obecne godziny otwarcia : pon – pt 8.00 – 16.00

Sobota 8.00- 12.00