Statuetki “SUPER CZYTELNIK” i “CZYTAJĄCA RODZINA” rozdane !

Statuetki SUPER CZYTELNIK i CZYTAJĄCA RODZINA miejsko- powiatowego rankingu czytelniczego za 2019 rok wręczone.

W dniu 30 grudnia 2020 r. w uznaniu szlachetnej postawy popularyzującej kulturę czytelniczą oraz w uznaniu aktywności czytelniczej, polegającej na ilości i systematyczności wypożyczeń księgozbioru w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sochocinie statuetki otrzymali:

w kategorii SUPER CZYTELNIK: Pani Blanka Gliszczyńska

W kategorii CZYTAJĄCA RODZINA: Pani Monika Dzięgielewska z córkami Aleksandrą, Wiktorią i Gabrielą.

Oficjalnego wręczenia statuetek dokonali Wójt Gminy Sochocin Pan Jerzy Ryziński oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sochocinie Pani Renata Krawczyk .Fundatorem statuetek dla Laureatów jest Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Sienkiewicza w Płońsku, pełniąca zadania biblioteki powiatowej.

GRATULUJEMY