Spotkanie autorskie – Justyna Suchecka-Jadczak

W dniu 6 września 2022 r. mieliśmy przyjemność gościć Panią Justynę Suchecką-Jadczak , dziennikarkę specjalizującą się w tematyce oświaty i edukacji, pisarkę.

Od dawna kibicuje młodzieży w spełnianiu marzeń . Owocem jej pasji stała się książka ” Young Power” 30 historii o tym jak młodzi zmieniają świat.,

Uczestnicy spotkania autorskiego dzieci i młodzież z klas 4-6 ze Szkoły Podstawowej w Sochocinie, na podstawie książki Young Power dowiedzieli się, że aby robić fajne rzeczy, nie trzeba czekać aż się dorośnie . Wszystko na przykładach doświadczeń młodych bohaterów w/w książki. Spotkanie inspirujące do działania , dające wiarę młodym , że to jak będzie wyglądał ich świat zależy od nich samych.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu realizowanego przez Bibliotekę Sochocin pt. „ Czytamy i wzmacniamy” realizowanego w ramach rządowego programu Promocja Czytelnictwa.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury .