Włoska Kawa w Bibliotece Sochocin!

Z radością informujemy , że od dziś czytelnicy oraz uczestnicy zajęć Biblioteki Sochocin mają możliwość napić się włoskiej kawy w naszej Bibliotece !
A wszystko to dzięki firmie INALCA POLAND – Zakłady Mięsne Sochocin Sp. z o.o., która podarowała profesjonalny ekspres do kawy .
Dodatkowo włoska Firma INALCA POLAND przekazała zestaw książek, które umożliwią naszym czytelnikom literacką podróż po Italii .
Dziękujemy serdecznie za stworzenie literacko-kawowego kącika w przestrzeni naszej Biblioteki, a tym samym za wkład w rozwój i funkcjonowanie MGBP w Sochocinie.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Grzegorza Kowalskiego z działu handlowego oraz Pani Karoliny Chrzanowskiej z działu marketingu za owocną współpracę i otwartość .