Piękną być…Dzień Kobiet w Bibliotece

Piękną być… Dzień Kobiet w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sochocinie.

10 Marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sochocinie z okazji Dnia Kobiet odbyły się bezpłatne warsztaty makijażu, które poprowadziły przedstawicielki firmy AVON  Pani Monika Pawlak i Pani Karolina Gosik. Uczestniczki warsztatu uczyły się jak krok po kroku wykonać dzienny makijaż, jak dobierać kolory i odcienie oraz wszystko o  pielęgnacji  skóry. Wszystkim Paniom zapewniono oddzielne  stanowiska i pod czujnym okiem wizażystek wykonywały makijaż. Dodatkową atrakcją , był również zabieg pielęgnacji dłoni.

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć prezentacji nowości wydawniczych oraz innych proponowanych publikacji  specjalnie przygotowanych na tą okazję , które krótko przedstawiła prowadząca spotkanie Pani  Renata Krawczyk Dyrektor GBP w Sochocinie.

Uczestniczki warsztatów opuściły Bibliotekę w pięknym obliczu, dobrym humorze oraz z książką i tulipanem w ręku.

Dziękujemy Paniom za wspólne świętowanie !